DAMCLUB HEERENVEEN
               
Informatie Onderlinge Competities Partijen Allerlei Archief  

 

 

 Competities

PFDB BEKER

Seizoen 2006/2007

 
Programma 4e ronde pfdb beker 2006/2007
gezamenlijke ronde in zalen Tivoli, Leeuwarden
datum
thuis
uit
uitslag
do 08/03/2007
DCH 1b
SDC Sneek 1a
4-4
 
Programma 3e ronde pfdb beker 2006/2007
datum
thuis
uit
uitslag
di 20/02/2007
DCH 1a
Franeker 1a
1-7
di 20/02/2007
DCH 1b
Wanswerd 2a
7-1
 
Programma 2e ronde pfdb beker 2006/2007
datum
thuis
uit
uitslag
di 19/12/2006
DCH 3a
BEGB/Oudeb. 1b
0-8
di 19/12/2006
DCH 2a
Gorredijk 1a
2-6
di 19/12/2006
De Oldehove 2a
DCH 1b
1-7
do 21/12/2006
Steenwijk 1a
DCH 1a
3-5
 
Programma 1e ronde pfdb beker 2006/2007
De teams van DCH hoefden in de eerste ronde niet te spelen

===== ===== detailuitslagen ===== =====

RONDE 4

DC Heerenveen 1b SDC Sneek 1a
 
1
Waylon Poot Kerst Hoekstra
1
2-0
2
Edwin van Hofwegen Wim Meijer jr.
1-1
3
Peter Veltman Marcel de Vries
1-1
4
Tjipke Smedinga Jacob de Vries
4
0-2
 
einduitslag
4-4

RONDE 3

DC Heerenveen 1a Franeker 1a
 
1
Sjoerd Hofman Bastiaan Hollander
1
0-2
2
Gerron Locht Foeke Tiemensma
4
0-2
3
Oscar Veltman Douwe Edelenbos
3
1-1
4
Frederik Veltman Willem Leijenaar
2
0-2
 
einduitslag
1-7

 

DC Heerenveen 1b Wanswerd 2a
 
1
Marten Zijlstra Eeltje Terpstra
4
1-1
2
Waylon Poot Wilco Terpstra
3
2-0
3
Edwin van Hofwegen Sietse Terpstra
1
2-0
4
Tjipke Smedinga Abe Reitsma
2
2-0
 
einduitslag
 
1-7

RONDE 2

Steenwijk 1a DC Heerenveen 1a
 
1
John Folkers Frederik Veltman
1
0-2
2
Jan van Buiten Albert Koops
2
2-0
3
Dirk Glazenborg Durk Smidstra
3
1-1
4
Jan Kos Oscar Veltman
4
0-2
 
einduitslag
 
3-5

 

De Oldehove 2a DC Heerenveen 1b
 
1
Wijnand Ankersmit Waylon Poot  
0-2
2
Nick de la Fonteyne Edwin van Hofwegen  
0-2
3
Yael Samanter Tjipke Smedinga  
0-2
4
Geoffrey d/l Fonteyne Tabe de Vries  
1-1
 
einduitslag
 
1-7

 

DC Heerenveen 2a Gorredijk 1a
 
1
Johnny Modderman Johan T. Dekker  
0-2
2
Wim v/d Molen Pieter Bergsma  
0-2
3
Marten Zijlstra Anne Dekker  
0-2
4
Sjoerd Hofman Sipke Wagenaar  
2-0
 
einduitslag
 
2-6

 

DC Heerenveen 3a BEGB/Oudeb. 1b
 
1
Andries Oord Pieter Dijkstra  
0-2
2
Wolter Sloothaak Boele Land  
0-2
3
Jan v/d Vegt Thijs Mulder  
0-2
4
Ate Boek Ruurd Winkel  
0-2
 
einduitslag
 
0-8